Мелітопольське управління фіскальної служби у Запорізькій області інформує

Дата: 05.11.2018 12:02

На забезпечення соціальних виплат веселівські платникиспрямували більше 44 мільйонів

За десять місяців 2018 року веселівські роботодавці сплатили до соціальнихфондів 44 мільйони 28,3 тисячі гривень єдиного соціального внеску. Як зазначивначальник Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області ВалерійЛітинський,  це на 6 мільйонів 870,6тисяч гривень або на 18,5 відсотків більше, ніж торік.

На збільшення надходжень єдиного соцвнеску вплинули темпи зростання фонду оплатипраці, а також заходи з легалізації трудових доходів громадян.

Нагадаємо, єдиний соціальний внесок зараховується до Пенсійного тасоціальних фондів та є джерелом фінансування пенсій та інших соціальних виплат.З 1 січня 2018 року законодавством встановлено розмір мінімальної зарплати 3723гривні, а максимальна величина заробітної плати, з якої сплачується ЄСВ,складає 55845 гривень.