Мелітопольське управління фіскальної служби у Запорізькій області інформує

Дата: 05.11.2018 10:15

Запорізькі платники отримали 50,5тисячі електронних ключів для користування он-лайн послугами фіскальної служби

У січні-жовтні 2018 року працівники фіскальної службивидали запорізьким платникам понад 50,5 тисячі ключів електронного цифровогопідпису. Усього послугами відділень Акредитованого центру сертифікації ключівІнформаційно-довідкового департаменту ДФС у Запорізькій області скористалисябільш ніж 17 тисяч клієнтів.

Лише у жовтні близько 7 тисяч посилених сертифікатів ЕЦПотримали майже 2,5 тисячі платників м. Запоріжжя та регіону.

Як повідомляють фахівці пунктів АЦСК, щоденно послуги звидачі електронних ключів надаються, у середньому, понад 150 відвідувачам.

Нагадаємо, з 7 листопада АЦСК ДФС буде формувати усімсвоїм клієнтам тільки кваліфіковані сертифікати. Вони, як і раніше, будутьзастосовуватися користувачами електронних довірчих послуг для поданняелектронної звітності, організації електронного документообігу, отриманняадміністративних послуг в електронному вигляді тощо.

Нові форми реєстраційних карток для отримання електроннихдовірчих послуг будуть розміщені на інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС(https://acskidd.gov.ua).