Консультаційна зустріч представників УСЗН Веселівської райдержадміністрації з працівниками апарату Новоуспенівської ОТГ

Дата: 31.10.2018 11:36

30 жовтня 2018 року до Новоуспенівської сільської ради завітали  працівники управління соціального захисту населення Веселівської райдержадміністрації.

Для працівників сільської ради та в.о.старост громади було проведено роз’яснювальну роботу щодо новацій у законодавстві з питань призначення житлової субсидії населенню.

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), житлова субсидія не призначається, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є працездатні особи та в періоді, за який враховуються доходи, у них взагалі відсутні доходи, або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший,  ніж розмір мінімальної заробітної плати, та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох років  у період, за який враховуються доходи для призначення житлових субсидій.

Але житлова субсидія може бути призначена з урахуванням вимог Положення, як виняток, за рішенням комісії, якщо особа добровільно буде сплачувати  єдиний внесок. Громадяни, які бажають добровільно сплачувати внески на загальнообов’язкове соціальне страхування, повинні звернутись до органу доходів і зборів та укласти договір про добровільну участь відповідно до типового договору, згідно Статті 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».