Виїздний прийом у селищі Таврія Новоуспенівської ОТГ з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян

Дата: 08.10.2018 13:40

4 жовтня 2018 року у адмінбудівлі  Таврійського старостинського округу Новоуспенівської ОТГ, на численні прохання мешканців селища Таврія, відбувся виїзний прийом  громадян з питань реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання.  Жителі  Таврійського старостинського округу висловлюють подяку сільському голові Сенику І.Б. за створення зручних і доступних умов отримання адміністративних послуг.

В майбутньому з метою наближення доступності даних послуг, такі прийоми планується проводити у селах Новоуспенівської громади: с-ще Таврія, с.Веселе, с.Запоріжжя, с. Матвіївка.

Графік виїзного прийому:

Перша середа місяця - с-ще Таврія (адмінбудівля сільської ради);

Друга середа місяця - с.Веселе (будівля сільського клубу);

Третя середа місяця - с.Запоріжжя (адмінбудівля сільської ради);

Четверта середа місяця - с.Матвіївка (адмінбудівля сільської ради).

Орієнтовний час прийому громадян: з 9.00 до 12.00 год.

Прохання до мешканців території попередньо записуватись на прийом у в.о.старост території.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2018 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», пункту 5. Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Також доводимо до відома громадян, що реєстрація місця проживання дітей з 1 квітня 2016 року  є обов’язковою.

Прохання до мешканців Новоуспенівської громади звернути увагу, що у 2016 році було змінено назви вулиць, тож  просимо вас звернутись до органу реєстрації громади для  внесення відповідних змін до паспортного документу.

Перейменовано вулиці, а саме:

с. Матвіївка:

вулицю Комсомольську  на вулицю Магістральну;

- вулицю Радянську на вулицю Аграрну ;

- вулицю Чапаєва на вулицю Ліманську ;

с. Восход:

- вулицю Леніна на вулицю Медову;

- вулицю  Щорса на вулицю Вишневу.

с.Таврія:

вулицю Леніна  на вулицю Центральну

с.Веселе:

вулицю  Радянську  на вулицю Центральну

вулицю. Червоноармійську  на вулицю Миру

вулицю Крупської  на вулицю Дружби

вулицю Чкалова    на вулицю Паркову

провулок Калініна  на провулок Вишневий

вулицю Жовтневу на вулицю Зелену

с.Новоіванівка:

вулицю Демяна Бідного на вулицю Степову;

вулицю Леніна на вулицю Східну;

вулицю Радянську на вулицю Мирну;

вулицю Червоногвардійську на вулицю Центральну;

вулицю Щорса на вулицю Весняну;

вулицю Свердлова на вулицю Польову.

с.Новоуспенівка:

вулицю Комсомольську на вулицю Дружну;

вулицю Жовтневу на вулицю Аграрну;

вулицю Крупської на вулицю Покровську;

вулицю Леніна на вулицю Сонячну;

вулицю Чапаєва на вулицю Північну.

За довідками з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, отримання довідок про реєстрацію місця проживання,  звертатись                       за тел. 0975725046 -  Гавриленко Ірина Андріївна, головний спеціаліст – юрист загального відділу Новоуспенівської сільської ради.