СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ЗАПОРІЖЖЯ НОВОУСПЕНІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 01.10.2018 15:08

Щорічно, за традицією мешканці села Запоріжжя відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли. 29 жовтня 2018 року у селі Запоріжжя святкування Дня села розпочалось із розважальної програми. Урочиста частина свята відбулась у приміщенні КЗ «Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів».  На концерт зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого. До урочистого концерту підійшли творчо та з натхненням. В концерті прийняли участь школярі, вчителі, вихованці дитячого садочка «Сонечко». На святі були присутні представники Новоуспенівської громади: Сеник Іван Богданович - сільський  голова, Куцак Микола Миколайович - заступник сільського голови. Також було запрошено Мігулю Івана Івановича - голову Веселівської райдержадміністрації.

Сільський голова Сеник Іван Богданович від усього серця теплими словами привітав односельців зі святом. Побажав присутнім, міцного здоров’я та добробуту, розквіту села, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село. Привітав і родину Юр’євих Романа і Анастасії з цьогорічним поповненням у родині, а саме - народженням дочки Мілани. Цього року у Запорізькому старостинському окрузі  святкували річницю весілля дві родини: Мудриченки Павло та Катерина (золоте весілля - 50 років) і Коноплянко Віктор та Лідія (сапфірове весілля - 45 років). Не забули і про найстарішу жительку - Собко Марію Дем’янівну,  якій у цьому році виповнилося 95 років.  Привітали й іменинника Команова Олексія, який 29 вересня святкував  день народження. Футбольний м’яч подарований хлопчикові сільським головою був приємною несподіванкою.   Подяками  сільського голови було відзначено активних мешканців, які небайдужі до проблем села та громади і беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування та прийняв активну участь у  проведенні свята.

Було чим зайняти свій вільний час і маленьким жителям, які прийняли активну участь у розважальних заходах аматорського гурту «Посмішка». За підтримки народного депутата Сергія Валентирова  було надано безкоштовний батут та солодку вату.  Веселий та гучний сміх, радісні посмішки на обличчях дітей були найкращою подякою для організаторів заходів.

Ввечері для  жителів та гостей була організована   танцювально-розважальна програма: грали та співали Іван Ємець та Валентина  Демідкова. Милозвучні  голоси співаків, сучасна запальна музика та цікаві конкурси стали запорукою гарного настрою на святі.

Цікавою та довгоочікуваною ізюминкою свята був святковий салют. Його було придбано приватним підприємцем Сипливим Сергієм Михайловичем за власні кошти. Ціла купа дітей та дорослих з нетерпінням чекали святковий салют. Всі присутні з захопленням спостерігали за  дійством, як у небі яскраво мерехтіла сила силенна святкових вогників,  під супровід гучних святкових пострілів від салюту.

Велика подяка всім небайдужим та активним жителям Запорізького старостинського округу які допомогли організувати та провести День села Запоріжжя, впорядкувати до свята територію. Окрема подяка  Баландіну А. Г. - керівнику ФГ «Приват», Безуглову Д.М. - керівнику  ФГ «Таврія - 4»,  Стешенко О.Є.- керівнику ТОВ «Ніка»,  приватному підприємцю Сипливому С.М., Нікошенко  Ю.А.  за фінансову допомогу. Вдячні  Гридасову Володимиру Анатолійовичу -  директору КЗ «Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів» за підтримку у проведенні та організації святкового концерту за участі школярів та педагогічного колективу.  Дякуємо і активістам: Момоту Дмитру, жителю села Запоріжжя та родині місцевого пасічника Мартинюка Олександра  за організацію протягом свята святкової торгівлі шашликами, напоями та ін. Щира подяка начальнику поліції Веселівського ВПМВП ГУНП в Запорізькій області  Куцак Віталію Миколайовичу за небайдужість, оперативність та командирування інспекторів поліції для забезпечення громадського порядку під час проведення святкових заходів з нагоди Дня села Запоріжжя.

«Гуртом й батька легше бити», свідчить народне прислів’я,  а працювати - і поготів! Працювати  в колі однодумців  не тільки приємніше і веселіше, але і набагато результативніше!

На останок,  хочеться побажати жителям Запорізького старостинського округу Новоуспенівської ОТГ  й надалі залишатися такими оптимістичними, енергійними та  згуртованими.  Міцного здоров’я Вам,  добра і процвітання!!!