УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Дата: 17.09.2018 11:48

Новоуспенівська сільська рада Веселівського району Запорізької області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста загального відділу

Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу освіту   за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра або бакалавра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в сільській раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (довідка про подання).

Подавати за адресою: 72220, с.Новоуспенівка, вул. Шевченка,19

Термін надання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами: 2-16-87, 76-5-31

Дата публікації оголошення:  17 вересня 2018 року