відкриття другої групи "Капітошка" у КДНЗ "Берізка" села Веселе Новоуспенівської ОТГ

Дата: 14.09.2018 15:59

14 вересня 2018 року у КДНЗ «Берізка» села Веселе  Новоуспенівської ОТГ   відбулася визначна подія - відкриття довгоочікуваної  другої групи «Капітошка». Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і подарунки - все говорило про те, наскільки істотним є відкриття другої групи дитячого садка для жителів села.

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність - запорука майбутнього успіху громади.

Цю групу було відремонтовано та обладнано за підтримки Дитячого фонду ОООН «ЮНІСЕФ» та за підтримки Уряду Німеччини.

На свято завітало багато гостей: голова Веселіської райдержадміністрації Мігуля І.І., голова Новоуспенівської ОТГ Сеник І.Б., начальник відділу освіти Новоуспенівської ОТГ Яременко О.В., в.о.старости Таврійського старостинського округу Осмоловська О.С., депутат Новоуспенівської сільської ради  Грибачов Є.В., представник Народного Депутата України Сергія Валентирова - Щетініна О.А., батьки, діти, завідуючі сусідніх дитячих садочків громади, представники відділу освіти.

Право перерізати святкову стрічку було надано Голові Веселівської райдержадміністрації Мігулі І.І., голові Новоуспенівської ОГТ Сенику І.Б., завідуючій КДНЗ «Берізка» Панкратовій В.П.,  начальнику відділу освіти Новоуспенівської ОТГ Яременко О.В.

Свято пройшло у дружній і теплій атмосфері.