50-ти річчя КДНЗ "Орлятко" Новоуспенівської ОТГ

Дата: 10.08.2018 13:43

Дружній колектив КДНЗ «Орлятко» селища Таврія Новоуспенівської об’єднаної територіальної громади сьогодні відзначив  50-ти річчя заснування дитячого садочка. На святковий захід завітали колектив вихователів, колег, батьки, голова Новоуспенівської ОТГ Сеник Іван Богданович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Яременко Олена Василівна, в.о.старости Таврійського старостинського округу Осмоловська Ольга Семенівна, багато гостей.

Завітала привітати малечу зі святом і Щітініна Олена Анатоліївна - представник Сергія Валентирова.

Минуло 50 років. Здається, що цей відрізок не малий проте вагомий. Для всього колективу це період досягнень та здобутків, втілення планів та ідей.

З любов’ю в серці, з добротою в душі щодня, щохвилини справжні фахівці своєї справи виховують малечу.