Програма "Здоровий округ"

Дата: 09.07.2018 12:39

08 липня 2018 року в Новоуспенівській громаді на базі Новоуспенівського ФАПу відбувся прийом громадян лікарями - спеціалістами організований за Програмою «Здоровий округ» за підтримки народного депутата України Сергія Валентирова. Прийом вели лікарі-спеціалісти наступних категорій: терапевт-гастроентеролог, педіатр, отоларинголог, лікар з ультразвукової діагностики.  Керівництвом  Новоуспенівської громади Сеник Іваном  Богдановичем та його заступником Куцак Миколою Миколайовичем було організовано підвіз громадян з усіх сіл громади на прийом до лікарів во Новоуспенівський ФАП. За небайдужість, зацікавленість та активну участь хочеться подякувати медичним працівникам громади, депутатам Новоуспенівської сільської ради: Цвіліховській Ірині Миколаївні, Щетініній Олені Анатоліївні та Гонтаренко Наталі Анатоліївні.