Дата: 05.07.2018 13:30

ДЕНЬ МОЛОДІ У СЕЛІ ВЕСЕЛЕ

Фото без описуЧервень закінчився. Він попрощався з нами теплими літніми зливами, початком жнив і веселим святом – ДНЕМ МОЛОДІ.

Молодь – це продовження роду, це майбутнє кожного села, це рушійна сила кожної країни. Вона надихає на рух вперед, на встановлення нових цілей і втілення їх у життя. Де є молоді люди – там села мають надію на майбутнє.

30 червня в с. Веселе  відбулося свято, на якому зібралася молодь нашого і сусідніх сіл. Не завадила цьому ні грім, ні злива.

Веселі атракціони зібрали на площі села малюків і їхніх молодих батьків. Вокальний ансамбль із сусіднього села Трудове продемонстрував концертну невимушену програму, в якій переплелися хіти ХХ і ХХІ століття.

Голова Новоуспенівської сільської ради Сеник Іван Богданович привітав усіх присутніх і побажав завжди залишатися молодими, не дивлячись на вік у паспорті.

Організаційна частина свята лежала на плечах завідуючого сільським клубом Манойленко Василя Григоровича. Він і «тучи розводив руками», і допомагав гостям зручно розташуватися і святкову дискотеку організував.

Запрошена Демиденко Валентина розігріла публіку цікавими і запальними конкурсами, завдяки яким молоді не довелося нудьгувати.

Погода внесла свої корективи, але все ж таки святкова атмосфера була створена і тільки злива «як з відра» розігнала всіх по домівках. Але молодь змогла гарно провести СВІЙ ДЕНЬ!