БАРВИ ЛІТА(Новоуспенівська ОТГ)

Дата: 04.06.2018 15:42

Коли у небі сонечко сміється,

А в полі, лузі квіти розквітають,

Тоді нас Всіх із цим прекрасним святом –

З днем захисту дітей вітають.

Дитинство – це чудова пора сподівань

Та здійснення всіх мрій.

В дошкільному закладі  «Берізка» села Веселе пройшло свято «Барви літа», яке було присвячено Дню захисту дітей. Дітям було дуже весело і цікаво. Всі вихованці брали участь у святковому концерті. Проводились  різноманітні конкурси, спортивні змагання, розваги, пісочна анімація. Після закінчення свята були солодощі та призи від батьків. А також в дитячий садок завітали привітати діток  голова Веселівської райдержадміністрації Мигуля І. І. і представник депутата Верховної ради Валентирова С. А. Щетиніна О. А., які зробили свято більш яскравішим та подарували дітям спортивний інвентар та дитячі іграшки.