День захисту дітей в селі Веселе

В сільському клубі с.Веселе пройшло свято «Здравствуй, літо»,  присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, яке подарувало дітям радість, незабутні враження та безліч мега позитивних емоцій 5завдяки його організаторам -  директора сільського клубу Манойленко В.Г., педагога-організатора Подольської В.П., бібліотекаря Іванченко С.М.
     Розпочалося свято концертною програмою, а саме піснею «Бережіть дітей» у виконанні Манойленко В.Г., яка стала леймотивом всього свята.
    А потім – Іванченко С.М. провела конкурс «Загадкова країна», вікторину «В гостях у казки» та майстер-клас  по виробам з бісеру.
Продовженням свята став конкурс малюнків на асфальті та перегляд відео мультфільмів, організовані Манойленком В.Г.
 А закінчилося свято веселою запальною дитячою дискотекою.
Спонсорами свята виступили: Новоуспенівська громада ( надала солодощі), місцевий підприємець Мудриченко В.В.( подарувала тенісний набор), Гілевич О.А. ( надала посуд для проведення свята), Манойленко В. почастувала дітей чудовим тортом, чаєм та компотом.

В КДНЗ «Берізка» наймолодші дітлахи теж взяли участь в казковому дійстві «Барви літа», яке організували працівники закладу та батьки дітей. Діти співали, танцювали, грали в ігри.
Спонсором свята виступила  місцевий підприємець Мудриченко В.В. А батьки подарували дітям подарунки та солодощі.