День захисту дітей

01.06.2018. Новоуспенівським СБК, директор В.В. Гнатко та сільським бібліотекарем О.М. Ярош на шкільному подвір`ї була проведена пісенна музично-розважальна програма до Міжнародного Дня захисту дітей "Діти сонця - квіти землі". Всіх присутніх привітав голова Новоуспенівської сільської ради Сеник Іван Богданович. Велику подяку хочемо виразити від усіх хто приймав участь у святі нашим спонсорам за надання солодощів, підприємцям: Людмилі Чупеті, Аліні Акімовій, Ларисі Паламарчук та техпрацівниці нашого СБК Людмилі Дундук за смачні приготовлені періжки, якими змогли насолодитися присутні. Також на свято були запрошені вихованці дитячого садка "Барвінок". Діти співали, танцювали, відгадували загадки, приймали участь у різноманітних конкурсах, за що отримували солодкі призи надані нашими спонсорами. Усе пройшло весело і енергійно. А в кінці усі гуртом виконали пісню "Хай завжди буде сонце". Зичимо всім миру, радощів і здоров`я на многі літа.