Свято дитинства у селищі Таврія

Цікаво, весело і змістовно пройшло Свято Дитинства, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, в БК с. Таврія.
Ведуча свята Дук О.М. вміло поєднувала концертну програму з іграми, конкурсами та запальними танцями, що забезпечило участь кожної дитини в святі.
Поринути у світ казки допомогли казкові персонажі, ( їх ролі майстерно виконали працівники КДНЗ «Орлятко»), які один за одним з`являлися на святі і викликали у дітлахів море позитивних емоцій: Баба-Яга(Кутенкова О.І.), її онучка Зяка-Забіяка( Мокряк Л.В.), Кіт Леопольд (Чумак К.М.), Літо (Носулько О.С.). А Лікар Айболит ( Тітова О.Й.) роздавав дітлахам «пігулки» від усіх хвороб – солодощі, які були надані місцевими підприємцями – Сидоренко С. та Верзіліною Л., а також Новоуспенівською сільською радою.
Продовженням свята став конкурс малюнків на асфальті. А закінчилося свято веселою запальною дитячою дискотекою, яку провів директор