Свято Вишиванки у КЗ "Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ст."

Дата: 22.05.2018 15:42

Фото без опису17 травня в КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ст.» пройшло свято Вишиванки,  одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка символізує зв’язок поколінь. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Учні школи святковою ходою пройшли вулицями села, завітали з привітаннями до сільської ради.

Нехай це свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу.  Бажаємо всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам.