ВІТАННЯ

Шановні ветерани,  жителі  Новоуспенівської громади,  прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення та  Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці дні - символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь.  У цей світлий день бажаємо вам і вашим родинам процвітання та світлих перспектив вам і вашим дітям.

Пам’ятаймо, на якій героїчній землі ми живемо, пам’ятаймо про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер.

Бажаємо всім мирних років життя, чистого світлого неба і великого людського щастя.

З повагою, голова Новоуспенівської сільської ради, депутатський корпус, виконавчий комітет.