Підримка загальноосвітніх закладів Новоуспенівської сільської ради

Дата: 17.04.2018 15:40

17.04.2018 року  у Новоуспенівській сільській раді відбулася чергова 8-ма сесія 7-го скликання Новоуспеніської сільської ради за участі керівництва, депутатів сільської ради, голови Веселівської районної ради Масалова В.В., начальника відділу освіти, молоді та спорту Яременко О.В., громадскості с.Матвіївка. Актуальним питанням сьогодення є підтримка загальноосвітніх закладів  території. На сесії сільської ради були прийняті рішення:  про затвердження Програми "Підтримка загальноосвітніх закладів на 2018 рік", про затвердження Програми "Оптимізація мережі закладів загальної середньої освіти Новоуспенівської сільської ради", про затвердження Програми "Розвиток освіти Новоуспенівської сільської ради на 2018 - 2022 роки"