Міжнародний конкурс «Змінитися за 7 днів» за програмою EdCamp Ukraine

На сьогоднішній день Новоуспенівська громада намагається «йти в ногу з часом» і не упускати жодної можливості для поліпшення ситуації на території новоствореної об’єднаної громади. За підтримки сільської ради ініційовано подачу заявки від Новоуспенівської школи на міжнародний конкурс «Змінитися за 7 днів» за програмою EdCamp Ukraine за якою фінські спеціалістки проживуть із обраною школою тиждень. Вони допоможуть зробити аудит сильних і слабких сторін, проведуть низку відкритих уроків і тренінгів (як для педагогічного колективу, так і для адміністрації й допоміжного персоналу) та стимулюватимуть розробку власної програми вдосконалення. Враховувати будуть специфіку і школи, і населеного пункту, де вона розташована, тобто це не загальні рекомендації про все для всіх, а прицільна робота з конкретною ситуацією. Тримаємо кулачки за наших.

26.01.2018 р.