Оголошення на конкурс

Дата: 01.12.2017 14:05

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліста з інформаціонної та організаціонної діяльності

Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу освіту  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи: без вимог до стажу роботи.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в сільській раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (довідка про подання).

Подавати за адресою: 72220, с.Новоуспенівка,   вул. Шевченка,19

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста -  юриста

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи  стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (довідка про подання).

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності

Стаж роботи: без вимог до стажу роботи.

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста з економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи  стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини

Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу освіту  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу із соціальної роботи

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу фінансів