Загальні відомості Новоуспенівської сільської ради

29 жовтня 2017 року відбулися перші вибори  Новоуспенівського сільського голови Веселівського району Запорізької області, перші вибори депутатів  Новоуспенівської сільської ради.

Головою сільської ради було обрано Сеника Івана Богдановича, до депутатського корпусу сільської ради було обрано 14 депутатів.

До Новоуспенівської сільської ради обєднаної територальної громади Веселівського району Запорізької області входять села: Новоуспенівка, Новоіванівка, Матвіївка, Восход, Запоріжжя, Братолюбівка, Білівське, Веселе, селище Таврія.

Села Новоуспенівка, Новоіванівка

Загальна площа території  становить 9695 га, площа території с.Новоуспенівка - 365,8 га, площа території с.Новоіванівка - 368 га.

Кількість населення 1138 чоловік.

На території с.Новоуспенівка функціонують КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», яку відвідують 68 учнів, функціонує комунальний дошкільний навчальний заклад «Барвінок», який відвідують 18 дітей дошкільного віку.

У кожному населеному пункті успішно працює бібліотека.

У с.Новоуспенівка наявні: адмінбудівля сільської ради, відділення зв’язку, комунальне підприємство «Надія», відділення перукарні. Жителів сіл Новоуспенівка та Новоіванівка обслуговують п’ять приватних магазинів, в асортименті яких є продовольчі, промислові та господарські товари. У селах працює працівник територіального центру надомного обслуговування для одиноких громадян та інвалідів. Жителів сільської ради обслуговують ФАПи, які є в кожному населеному пункті.

В червні 2016 року в с.Новоуспенівка відкрито новий дитячий майданчик «Капітошка».

У селі діє приход Української Православної Церкви Київського патріархату. День села припадає на 14 жовтня - свято Покрови, цього ж дня у селі проходить і храмове свято.

Села  Матвіївка, Восход

Загальна площа території  становить 6863 га, загальна площа села Матвіївка становить 556 га, загальна площа села Восход становить 89 га.

Кількість населення 739 чоловік.

На території с.Матвіївка працює КЗ «Матвіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» яку відвідують 52 учні. На території с.Матвіївка наявні: адмінбудівля, бібліотека, відділення зв’язку, будинок культури, комунальне підприємство «Аквастар». Жителів сіл Матвіївка та Восход обслуговують чотири приватних магазини, в асортименті яких є продовольчі, промислові та господарські товари, функціонує кафе. У селах працює працівник територіального центру надомного обслуговування для одиноких громадян та інвалідів. Жителів території обслуговує Матвіївська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Селище Таврія, село Веселе

Загальна площа території  становить 8011 га.

Селище Таврія

Загальна площа території селища Таврія становить 63 га.

Кількість населення 628 чоловік.

На території селища Таврія працює КЗ «Таврійська  ЗОШ І-ІІІ ступенів» яку відвідують 58 учнів, функціонує комунальний дошкільний навчальний заклад «Орлятко», який відвідують 15 дітей дошкільного віку. Наявні: адмінбудівля, бібліотека, відділення зв’язку, будинок культури. Жителів селища Таврія обслуговує один приватний магазин, в асортименті якого є продовольчі, промислові та господарські товари. Жителів території обслуговує Таврійський фельдшерсько-акушерський пункт.

Село Веселе

Загальна площа території села Веселе становить 50 га.

Кількість населення 534 чоловік.

На території села Веселе працює КЗ «Веселівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів» яку відвідують 62 учні, функціонує комунальний дошкільний навчальний заклад «Берізка» який  відвідують 25 дітей дошкільного віку.

Наявні:  бібліотека, відділення зв’язку, будинок культури, комунальне підприємство «Таврія». Жителів села Веселе обслуговують два магазини (один приватний), в асортименті яких є продовольчі, промислові та господарські товари. Жителів території обслуговує Веселівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Села Запоріжжя,  Братолюбівка,  Білівське

Загальна площа території  становить 5011 га, загальна площа с.Запоріжжя становить 105 га, загальна полоща с.Братолюбівка становить 69 га, загальна площа с.Білівське становить 96 га.

Кількість населення 624 чоловік.

На території села Запоріжжя  працює КЗ «Запорізька  ЗОШ І-ІІІ ступенів» яку відвідують 58 учнів, функціонує комунальний дошкільний навчальний заклад «Сонечко» який відвідують 17 дітей дошкільного віку. На території с.Запоріжжя наявні:  адмінбудівля, бібліотека, відділення зв’язку, комунальне підприємство «Веселка». Жителів території обслуговуютьдва приватних  магазини, в асортименті яких є продовольчі, промислові та господарські товари. На території с.Запоріжжя працює Запорізький фельдшерсько-акушерський пункт. У грудні 2016 року в с.Запоріжжя  облаштовано дитячий майданчик.

Села забезпечені транспортним сполученням з районним центром  в смт Веселе, який знаходиться в 10 км. від Новоуспенівської сільської ради, та обласним центром - м. Запоріжжя.